Į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant namą?

Ko gero, beveik kiekvienas žmogus norėtų turėti nuosavus namus ir nesinuomoti. Juk nuosavuose namuose galima elgtis taip, kaip nori ir įsirengti juos būtent taip, kaip patinka. Kol vieni svajoja gyventi bute pačiame senamiestyje ar miesto centre, kiti tuo tarpu labai nori gyventi name su nuosavu sklypu ir sodu. Jei esate pastarieji, perkant namą derėtų atkreipti dėmesį į kelis svarbius aspektus.

Namo kaina

Namo kainą reikėtų vertinti itin atsakingai. Reikia patikrinti, ar kaina bei kokybė sutampa. Būtinai pasidomėkite, kokia yra įprasta kaina panašių namų įvairiuose rajonuose. Taip pat, verta pasikonsultuoti ir su nekilnojamojo turto ekspertu, kuris padės įvertinti realią kainą. Taip pat, jeigu namas yra tik su daline apdaila arba iš vis be jos, įsivertinkite, kiek papildomai jums reikės sumokėti už pilną įrengimą.

Aplinka

Natūralu, kad perkant nuosavą namą norisi, kad aplinka bei šalia gyvenantys žmonės būtų malonūs. Tikrai verta prieš įsigyjant namą pabandyti susipažinti su kaimynais ir pažiūrėti, ar jų kaimynystė jums patinka. Taip pat, atidžiai rinkitės ir aplinką – pagalvokite, ar norite gyventi kuo arčiau miesto, ar kur nors atokiau, gamtoje.

Saugumas

Perkant namą reikia pagalvoti ir apie savo saugumą. Pasidomėkite, ar vietovėje nėra didelio nusikalstamumo. Taip pat, turbūt verta investuoti į gerą tvorą bei įvairias saugumo sistemas, kurios gali padėti apsisaugoti nuo vagių ar kitokių nemalonumų.

Paruošta: https://www.vilniauskreditounija.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *