5 dažniausios klaidos renkantis vestuvių fotografą

Vestuvių fotografo paieška yra labai svarbus aspektas planuojant vestuves. Juk vestuvių nuotraukos yra vienas iš nedaugelio dalykų, kuris primins jums vestuves ir praėjus daugeliui metų. Tačiau vien pasisamdyti vestuvių fotografo nepakanka, kad džiaugtumėtės puikiu rezultatu. Pateikiame penkias dažniausias klaidas, kurios daromos renkantis vestuvių fotografą – jų vengimas padės priimti geriausius sprendimus. 

Skubėjimas

Natūralu, jog planuojant vestuves norima kuo labiau sutaupyti laiką. Kita vertus, skubėjimas užsisakant vestuvių fotografo paslaugas gali būti rizikingas. Vestuvių fotografo paieškai būtina skirti laiko, kitu atveju gali tekti nusivilti.

Atsirinkite keletą jums patikusių vestuvių fotografų, panaršykite jų socialinius tinklus, buvusių klientų atsiliepimus, atliktus darbus. Susitikite gyvam pokalbiui. Nors susitikimai su skirtingais fotografais pareikalaus daugiau laiko ir pastangų, tikėtina, jog tai padės priimti geriausią sprendimą.

Prioritetų neišsigryninimas

Nepaisant to, koks kvalifikuotas ir profesionalus bus jūsų vestuvių fotografas, jei neišsigryninsite savo vestuvių fotografijos vizijos, vėliau galite susidurti su nusivylimu.

Apgalvokite, kokio tipo ir stiliaus nuotraukų norėtumėte, koks turėtų būti nuotraukų kiekis. Vadovaukitės kokybės, o ne kiekybės, kriterijumi. Nors fotografas jums gali pasiūlyti nufotografuoti penkis šimtus vestuvių nuotraukų, tai nereiškia, kad rezultatas jus džiugins. 

Neįsigilinimas į bendradarbiavimo aspektus

Detalios sutarties su vestuvių fotografu nepasirašymas ar neįsigilinimas į bendradarbiavimo aspektus gali brangiai kainuoti – tiek finansine, tiek psichologine prasme.

Jei norite išvengti nesusipratimų, papildomo streso ir rūpesčių, iš anksto su fotografu aptarkite net ir mažiausias detales. Pradedant nuo fotografo darbo laiko, galutinės darbo kainos iki galimų rizikų. Jei nesate dėl kažko užtikrinti, būtinai pasikalbėkite su fotografu ir išsiaiškinkite visus rūpimus klausimus.

Intuicijos nepaisymas

Niekada neturėtume nuvertinti savo vidinio jausmo, širdies balso ar intuicijos. Tas pats galioja ir renkantis vestuvių fotografą. Jei susižavėjote fotografo darbais ar savęs pristatymu internetinėje erdvėje, tačiau sutikę jį gyvai jaučiate neigiamus jausmus – tai gali būti signalas, kad bendradarbiavimas gali tapti nesėkmingu.

Vestuvių fotografas suteiks jums geriausius rezultatus tuomet, kai ne tik žavėsitės jo darbais, tačiau ir jausitės saugiai bei komfortabiliai būdami šalia. Tai leis jums jaustis atsipalaidavus fotosesijų metu, bei drąsiai išsakyti visus savo lūkesčius ar nupasakoti viziją.

Prašymas draugų nufotografuoti vestuves              

Kokybiška vestuvių fotografija reikalauja tiek specifinių įgūdžių, tiek patirties. Tik profesionalus vestuvių fotografas gebės užfiksuoti gražiausias ir jautriausias šventės akimirkas bei sukurs nuotraukas, kuriomis galėsite džiaugtis ir didžiuotis ilgus metus.

Net jeigu ir turite draugą su profesionaliu fotoaparatu, tai dar neužtikrina, kad jis galės puikiai atlikti vestuvių fotografo darbą. Nebijokite investuoti į profesionalių vestuvių fotografų paslaugas – tokiu atveju visos šventės metu jausitės užtikrinti, atsipalaidavę ir ramūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *