Kanapių aliejus: kodėl jį verta vartoti ir kaip priraikyti kasdieniame racione?

Egzistuoja tūkstančiai produktų, kuriuos tiesiog galime vartoti, tačiau taip pat turime susimąstyti, ar tikrai visi jie yra verti mūsų pasitikėjimo? Ar tikrai bet kuris produktas, kurį šiandien tiesiog galime įsigyti fizinėje ar internetinėje parduotuvėje, yra verta, to, kad jį naudotume?  Šis klausimas yra vertas labai ilgų diskusijų, tačiau drąsiai galima sakyti, kad būtent kanapių aliejus tikrai yra vienas iš tų gaminių, kuris turėtų tapti jūsų kasdienybės dalimi. Taigi, kviečiame sužinoti, kodėl verta rinktis šį aliejų ir kaip jį galima įtraukti į savo kasdienį racioną.

Kuo jums bus naudingas kanapių aliejus?

• Pagerins virškinimo kokybę

Dauguma žmonių renkasi valgyti savo sveikatai palankesnį maistą, manydami, kad ir patys dėl tokio sprendimo taps sveikesni. Tačiau verta akcentuoti, kad labai svarbų vaidmenį vaidina ir virškinimo procesų kokybė – galite valgyti patį savo sveikatai draugiškiausią maistą, tačiau, jei jis nebus tinkamai virškinamas, visos naudingos medžiagos taip pat nebus tinkamai įsisavinamos, tad negalėsite jaustis gerai. Taigi, jei pastaruoju metu susiduriate su virškinimo sunkumais, pats metas ieškoti išeičių ir kanapių aliejus yra viena jų. Jame esančios medžiagos ypač teigiamai veikia virškinimo sistemos veiklą.

• Pagerins ir miegą

Taip jau yra, kad miegas, kaip ir maistas ar vanduo, yra mums gyvybiškai svarbus elementas. Ir kuo kokybiškesnis jis bus, tuo geriau jausimės ir mes patys. Tad, jei pastebite, kad jūsų miego kokybė nėra puiki, verta imtis veiksmų, kad pagerintumėte situaciją, kadangi priešingu atveju, tiesiog prarandate galimybę gerai jaustis ir būti žvalesniais nei esate dabar. Na, o iš kanapių išspaustas aliejus yra puikus pasirinkimas, kadangi jame esančios medžiagos teigiamai veikia miego kokybę.

• Mažina širdies ir kraujagyslių ligų tikimybę

Net ir tie žmonės, kurių profesinė ar akademinė veikla nėra susijusi su medicina, puikiai žino, kad būtent širdies bei kraujagyslių sistemos ligos yra tos, kurios nusineša bene daugiausiai žmonių gyvybių per metus. Taigi, rizika susirgti šiomis ligomis, yra labai didelė. Tačiau ne viskas taip blogai – verta pastebėti, kad yra ir daug priemonių, kurias galite rinktis norėdami sumažinti šių klastingų ligų tikimybę. O kanapių aliejus – viena iš jų: jame esantys naudingi komponentai teigiamai veikia ir širdį, ir kraujagysles.

• Ypač puikus vitamino D šaltinis

Jei norime jausti gerai, savo organizmą turime aprūpinti pačiais įvairiausiais vitaminais, tačiau nei vieno iš jų gauti nėra taip sudėtinga, kaip vitamino D. Vienas geriausių būdų, aprūpinti savo organizmą šiuo vitaminu, yra pakankamas laiko leidimas sulės šviesoje. Tačiau, kai gyvename  tokioje šalyje, kur saulėtų dienų skaičius per metus nėra toks didelis, būtina ieškoti kitų šio vitamino šaltinių. Na, o kanapės yra vienintelis augalas, kuris turi šio vitamino.

Kaip įtraukti kanapių aliejų į savo kasdienį racioną?
Taigi, kaip matyti, kanapių aliejus yra labai naudingas kiekvienam žmogui, tad belieka jį tik įtraukti į kasdienį racioną. Na, o būdų, kaip tai padaryti, yra ypač daug, todėl belieka tik pasirinkti sau tinkamiausią:

• keletą lašelių šio aliejaus, galite įlašinti į plakamus žaliuosius kokteilius;

• kanapių aliejus pagardinkite rytinius sumuštinius ar salotas, kurias vartosite pietums arba vakarienei;

• jei ruošiate padažą salotoms, taip pat galite įlašinti keletą lašų šios aliejaus;

• mažais kiekiais vartokite gryną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *