Gerumo savaitė

Kviečiam gerai ir prasmingai  praleisti laiką tampant Kalėdų seneliu ir rodant gerumo pavyzdžius įvairiose Vilniaus vietose.  Pažadame, kad bus linksma – juk gerus darbus daryti taip malonu :)  Gerumo savaitė – tai socialinė akcija, kurios metu skleisime gerumo virusą, priversime žmones nusišypsoti ir dalinsime gerumo patarimus.

Akcija vyks 2012 Lapkričio 19-26 dienomis, skirtingose Vilniaus vietose.

Tapti Kalėdų seneliu galite atvykę į pasiruošimo dirbtuves:
Lapkričio 15 dieną, 17val. ir 18val. bus mokomasi Kalėdų senelio šokio (Lydos g. 3, įėjimas iš Žemaitijos gatvės). Taip pat raginame ateiti ir tuos, kurie šokti netrokšta, bet nori dalyvauti kitose akcijose – apsitarsim.

Lapkričio 16 dieną (penktadienis, laiką dar sutarsim, bet į pavakarę) visi galintys renkasi Gedimino pr. 21 (NVO Avilys) – gaminsime gerumo patarimus, kuriuos Kalėdų seneliai dalins kartu su riestainiais.

Turintys klausimų ar šiaip pasiklydę skambinkite 860983203 (Eglė), 869264422 (Justina), rašykite egle@aukok.lt,  justina@mission.lt, arba ant įvykio FB sienos

Dalyvausi? Spausk Dalyvauju facebook’e
Prašom padėkit paskleisti žinią! Praneškit savo draugams ir pakvieskit facebook’e

Savas miestas – sava kėdė!

Ką vadini savo namais? Ar tai yra butas, kuriame gyveni? O gal ir kiemas? Jei ir jis, tai gal ir mikrorajonas?
Manome, kad mūsų namai yra ten, kur mes gyvename – savo mieste ar kaime … Nesvarbu ar savo namais dalinamės su draugu, ar su visais miesto gyventojais. Tai vis tiek yra mūsų namai. Tad ir su savo miestu elkimės kaip su namais – puoselėkime jį. Jei namuose kažko pritrūko – nelaukime kol “mama” tai suteiks – prisidėkime patys tuo, kuo galime. Jei jau puoselėjame ir tvarkome savo namus – tai jauskimės juose nevaržomi neaiškių taisyklių!

ATNAUJINIMAS: Misija įvykdyta! Ačiū visiems dalyvavusiems! Laukite nuotraukų ir video! (kas turit  savo – siųskit skype:aur1ms arba aurimas@mission.lt)

Ta proga kviečiam visus šį šeštadienį, gegužės 26d. 14val. atsinešti savo kėdę ir taip parodyti, kad mūsų miestas yra mūsų namai.

Kas? Atsinešime savo kėdes ir veiksime ką tik norėsime: skaitysime knygas, bendrausime, juokausime. Ir visų atėjusių laiku lauks viena staigmena!
Kada? 13val. 59min, Šeštadienį, Gegužės 26d.
Kur? Vilniuje:Tarp Nacionalinio muziejaus ir Karaliaus Mindaugo stotelės

Kitus miestus taip pat kviečiame jungtis! Info paskelbsime čia!

ATNAUJINIMAS: “Čia galima kalbėti” įvyko! .. Mums pavyko panardinti žmones į visai kitokią aplinką, kur žmonės draugiškai pripažįsta vieni kitus!

Ar kada susimąstei, kodėl nepažįstami žmonės Lietuvoje nebendrauja? Kodėl apsimetame, lyg kiti neegzistuotų? Tarsi laukdami LEIDIMO tai daryti- “dabar jūs pažįstami, galite bendrauti”, kuris gali būti suteikiamas tik bendrų pažįstamų.

Netgi tuomet, kai tikrai to norime (visai neturime ką veikti – pvz. troleibuse) ir nujaučiame, jog šalia stovintis žmogus patikimas ir mums įdomus! Arba tuomet, kai tiesiog norisi pasidalinti savo dienos išgyvenimais arba pasakyti LABAS aplink esantiems žmonėms? Rasti naujų draugų ar netgi sutikti savo būsimą vaikiną / merginą?

Šio leidimo mums niekas kitas negali suteikti, tik mes patys! Tai iššūkis tau -prisijunk!

Paskleisk gerą žinią draugams: viršuje spausk Dalyvauju ir PAKVIESTI DRAUGUS arba dantratį ir PASIDALINTI.

Himno lenta

Norėdami parodyti ir sustiprinti Lietuvos žmonių vieningumą įvykdėme misiją, kurioje padėjome mokyklinę lentą su užrašu “Lietuvos Himnas”, užrašėme 2 eilutes, o toliau leidome atsitiktiniams praeiviams pabaigti Himno žodžius.

Organizavo: Aurimas Kubeldzis, Justina Vaitiekūnaitė, Agnė Dambrauskaitė, Alina Agarkova, Robertas Ūselis, Jūratė Zlatkutė, Irena Buicinskaitė.Video: Mindaugas Galeckas (kamera), Aurimas Kubeldzis (montažas)
Fotografija: Andrius Greenflyx

Duok Penkis!

Ar gali įsivaizduoti miestą, kuriame visi žmonės yra tavo geri draugai? Būtent tokią akimirką sukūrėme naujoje misijoje, kuri pakeitė Gedimino pr. praeivių kasdienybę! Dalyviai davė penkis vieni kitiems ir visiškai nepažįstamiems.

Organizavo: Aurimas Kubeldzis, Justina Vaitiekūnaitė, Agnė Dambrauskaitė, Rūta KubeldzytėVideo: Algirdas Tamašauskas (kamera), Mindaugas Galeckas (kamera), Alina Agarkova (montažas)
Fotografija: Andrius Greenflyx, Vainius Kubilius
Pagalba platinant žinią: ESN, Laba Diena.

Kalėdinis Troleibusas (video)

Misija, kurioje socialinio flash mob [socmob] dalyviai papuošė važiuojantį troleibusą, o vėliau keleivius dar labiau nustebino pasirdęs Kalėdų senelis su snieguole. Keleiviai mielai dalijosi eilėraštukais ir už tai gavo sausainių.

Vėliau vakare patikrinome kaip sekasi troleibusui važinėti ir kaip į tai reaguoja žmonės.

Duok Penkis Vilnius

Duok penkis įvyko!

Daug geros nuotaikos ir nustebusių žmonių veidų! Užsiprenumeruokite video paspausdami “Patinka” viršuje puslapio.

Kalėdinis Troleibusas – pirmieji įspūdžiai!

Žiemos šventės, kaip jokios kitos, įkvepia norą dalintis džiaugsmu, o ne tyliai jį kaupti ir džiaugtis juo tik sau.  Išsikėlėme tikslą- pralinksminti troleibuso keleivius ir priminti jiems, kaip smagu sveikinti ir linkėti vieni kitiems viso, ko geriausia, dalintis keptais, naminiais sausainiais ir klausytis šventinių melodijų apsuptam kalėdinių dekoracijų. Ar mums pavyko? Tikrai taip! Troleibuso vairuotojos geranoriškumas ir keleivių (nedalyvių) pagalba kabinant užrašą „Kalėdinis Troleibusas“ leido numanyti, kad tuoj įvyks kažkas labai gero ir šilto.

Kviečiam gerai praleisti laiką puošiant Kalėdinį troleibusą ir linsminantis su Kalėdų senelius katedros aikštėje! Padarykime šventę sau ir kitiems!:)

2011 Gruodžio 22d. 19val iš stoties pajudės 2 troleibusas, kurį netikėtai papuošime, o vėliau Kalėdų senelis pasidalins dovanomis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *