Baidarių nuoma su sodyba ir kitais patogumais

Baidarių nuoma su sodyba – tai puikus pasirinkimas keliaujantiems baidarėmis ilgesniu maršrutu, kuriam įveikti reikia keleto dienų. Sustoję pailsėti patogiuose sodybų namukuose atgausite jėgas ir galėsite traukti pirmyn į kelionę kitą dieną. Sužinokite daugiau apie geriausius sodybų pasiūlymus keliaujant baidarėmis ir išsirinkite sau tinkamą sodybą!

Mažos ir didelės sodybos visai kompanijai

Priklausomai nuo Jūsų kompanijos dydžio pristatomi ir galimi pasiūlymai. Galimos tiek mažesnės ir paprastesnės, tiek didesnės sodybos su dar daugiau patogumų skirtingomis kainomis. Mažiausia sodyba numatyta maždaug 4-6 keliautojams. Didžiausia sodyba gali talpinti net iki daugiau kaip 40 žmonių! Galimi ir vidutinio dydžio sodybų pasirinkimai. Keliaukite su norimo dydžio kompanija – visuomet atrasite puikią nakvynės vietą.

Taip pat, jeigu turite mažiau poreikių ir ieškote paprastesnės bei pigesnės nakvynės vietos – galima nakvynė ant ežero kranto privačiose stovyklavietėse su palapinėmis.

Būkite užtikrinti, jog bus pasirūpinta viskuo, ko reikia Jūsų kelionei baidarėmis ir kad ji sudarytų kuo mažiau rūpesčių. Poilsis gamtoje yra atgaiva sielai ir kūnui, todėl nepraleiskite puikios galimybės pailsėti gamtos apsuptyje ir pamiršti visus kasdienius reikalus.

Patogi baidarių nuoma su sodyba – apie visus Jūsų patogumus bus pagalvota. Baidarių nuomotojai sudaro visas reikiamas sąlygas tam, kad Jūsų kelionė baidarėmis būtų kaip labiau įmanoma sklandesnė ir patogesnė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *