Baidarių nuoma gera kaina

Ar Jus domina baidarių nuoma? Kaina, kurią sumokėsite už šią vertingą aktyvaus laisvalaikio pramogą tikrai nėra didelė. Pasinerkite į įspūdžių kupiną kelionę Aukštaitijos upėmis kartu su savo draugais ir artimaisiais. Nuomotis baidares nėra brangi pramoga, išleisti pinigai atsiperka gera nuotaika ir nepamirštamais įspūdžiais, todėl išbandyti šią laisvalaikio formą – tikrai verta.

Kokios yra baidarių nuomos kainos?

Baidarių nuomos kainos priklauso nuo to, kada, kuriam laikui ir kokio dydžio baidares pasirinksite. Galimos vienvietės, dvivietės ir trivietės baidarės vienai dienai ar kelioms dienoms. Darbo dienomis ir sekmadieniais baidarių nuoma paprastai kainuoja kiek mažiau, o šeštadienį kainos truputį didesnės, kadangi nuomotis nori daugiau žmonių. Tiksli baidarių nuomos kaina priklauso nuo Jūsų individualaus pasirinkimo.

Paslaugos, kurios įeina į baidarių nuomos kainą

Baidarių nuomos paslaugas teikiančios įmonės taip pat pasirūpino Jūsų nuvežimu į maršruto pradžios tašką ir grąžinimu pabaigus maršrutą iki tos vietos, kur pasistatėte savo automobilį. Automobilį galėsite palikti saugioje vietoje. Kelionės metu taip pat užtikrinamas Jūsų saugumas – baidarėse rasite gelbėjimosi liemenes, hermetines priemones ir kitus saugiai kelionei būtinus daiktus. Visos šios paslaugos yra automatiškai įskaičiuotos į baidarių nuomos kainą, todėl papildomai mokėti nereikės.
Super baidarės kainos, kurios nepasirodys per didelės! Nepraleiskite progos paplaukioti baidarėmis ir patirti nepamirštamų įspūdžių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *