Turizmas

Nepaprastas Aukštaitijos grožis

Aukštaitija yra bene didžiausias Lietuvos regionas, esantis šalies rytuose. Čia ne tik daugybė upių, bet dar daugiau nuostabių ežerų, kurie apsupti žaliais miškais ir malonia lietuviškos gamtos ramybe. Deja daugelio gražių vietų net nežinome. Metas atrasti Aukštaitiją iš naujo! Daugelis net neįsivaizduoja, kiek daug vertingų turtų yra gimtinėje – visa tai tiesiog pasiekiama ranka ir …

Nepaprastas Aukštaitijos grožis Skaityti daugiau »

Baidarių nuoma gera kaina

Ar Jus domina baidarių nuoma? Kaina, kurią sumokėsite už šią vertingą aktyvaus laisvalaikio pramogą tikrai nėra didelė. Pasinerkite į įspūdžių kupiną kelionę Aukštaitijos upėmis kartu su savo draugais ir artimaisiais. Nuomotis baidares nėra brangi pramoga, išleisti pinigai atsiperka gera nuotaika ir nepamirštamais įspūdžiais, todėl išbandyti šią laisvalaikio formą – tikrai verta.

Baidarių nuoma su sodyba ir kitais patogumais

Baidarių nuoma su sodyba – tai puikus pasirinkimas keliaujantiems baidarėmis ilgesniu maršrutu, kuriam įveikti reikia keleto dienų. Sustoję pailsėti patogiuose sodybų namukuose atgausite jėgas ir galėsite traukti pirmyn į kelionę kitą dieną. Sužinokite daugiau apie geriausius sodybų pasiūlymus keliaujant baidarėmis ir išsirinkite sau tinkamą sodybą!